ZDRAVÉ ZATEPLENIE

PRE VÁŠ DOM

Osvedčení výrobcovia

Kvalita drevostavby stojí na dvoch základných pilieroch, za prvé je to použitie kvalitných materiálov a technológií a za druhé je to kvalitná realizácia. Preto Vám okrem materiálov chceme odporučiť osvedčených výrobcov drevostavieb a ich zrealizovaných referencií.

Certiko s.r.o.

logo spoločnosti


 


Nosným programom Drevostavieb - Certiko je výroba a výstavba nízkoenergetických drevostavieb a rodinných domov so špecifickou stavebnou technológiou, ktorá viac než dvojnásobne presahuje tepelne izolačné vlastnosti "klasických" stavebných materiálov.Adresa:

Budovateľská 24
821 08 Bratislava

Adresa webu spoločnosti:

http://www.drevostavby-certiko.sk/
DREVSTAV SLOVAKIA spol. s r.o.

logo spoločnosti


 


DREVSTAV SLOVAKIA sa zaoberá vlastnou výrobou a montážou nízkoenergetických a pasívnych drevostavieb. Do stavebníctva prinášajú zručnosti preverené dvomi desaťročiami praxe a s tým spojené nemalé úspechy v oblasti výstavby energeticky úsporných drevostavieb.Adresa:

Kollárova 20
968 01 Nová Baňa

Adresa webu spoločnosti:

http://www.drevstavslovakia.sk/
R.J.R.,s.r.o.

logo spoločnosti


 


Skupina RJR Group( R.J.R.,s.r.o., R.J.R. Strešné centrum s.r.o.), začala pôsobiť na našom trhu od roku 1994. Je to prvý slovenský certifikovaný výrobca montovaných stavieb.Adresa:

Stakčínska 141
069 01 Snina

Adresa webu spoločnosti:

http://www.rjr.sk/web/rjr/
DREVODOM ORAVA s. r. o.

logo spoločnosti


 


Spoločnosť DREVODOM ORAVA, s. r. o., bola založená v novembri 1990. Na stavby používa výberové špeciálne sušené drevo na dosiahnutie najlepších vlastností stavby. Vo výrobnom procese používa pre všetky operácie moderné strojové technológie, čo zaručuje operatívnosť pri uskutočňovaní zákaziek.Adresa:

027 42 Podbiel 56

Adresa webu spoločnosti:

http://www.drevodom.sk/

Odborný Poradca

Ing. Martin Garaj
Aplikačný manažér Knauf Insulation

Cenové ponuky

Kontaktujte
obchodných zástupcov Knauf Insulation
v ktoromkoľvek regióne a
vyžiadajte si cenovú ponuku.